20.500 (€)
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЕКСТРИМУ. ДЛЯ ТИХ, КОМУ ПОТРІБНІ НАЙКРАЩІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Й КЕРОВАНІСТЬ, З УСІМА НАЙЯКІСНІШИМИ КОМПОНЕНТАМИ, ВСТАНОВЛЕНИМИ НА ЗАВОДІ-ВИРОБНИКУ, ЯКІ РОБЛЯТЬ ЙОГО ІДЕАЛЬНИМ КВАДРОЦИКЛОМ ПІДВИЩЕНОЇ ПРОХІДНОСТІ.
- Алюмінієвий передній бампер з захисною накладкою і верхньою скобою
- Амортизатори FOX† 1.5 PODIUM RC2†
- Розфарбування конфігурації Х
- Алюмінієве кермо конічної форми з повнорозмірними щитками на ручках
- Алюмінієвий захист днища
- 26-дюймові шини, 14-дюймові литі алюмінієві диски з бедлоками
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bombardier |
| Емкость топливного бака | 20 л |
| Тип привода колес | 4х4 Lock |
| Коробка переключения передач | Вариатор |
| Объем двигателя | 1000 куб. см |
| Мощность двигателя | 91 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 239 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Высота | 135 мм |
| Вес | 372 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 086 500 ₴

Отправка с 30 июля 2026
