35.550 евро
РОЗБОВТАЙТЕ ЇЇ. ПЕРЕДНІЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ SMART-LOK™ І СПЕЦІАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ЇЗДИ ПО ГРЯЗІ ПРОВЕЗУТЬ ВАС КРІЗЬ НАЙЖОРСТКІШІ ВИПРОБУВАННЯ. КУЗОВ 162,5 СМ ЗАВШИРШКИ, ПІДВІСКА З ХОДОМ 46 СМ, 30-ДЮЙМОВІ АРМОВАНІ ШИНИ ITP CRYPTID – ВСЕ ДЛЯ НЕПЕРЕВЕРШЕНОЇ ГРЯЗЬОВОЇ ПРОХІДНОСТІ.
- 200 к.с. (1 к.с. / 3,75 кг)
- Двигун і варіатор зі шноркелем на повітрозабірнику, лебідка з тяговим зусиллям 2041 кг
- Вигнуті подвійні А-подібні важелі
- Напівдвері
- Шини ITP Cryptid 30 x 9/11 x 14 дюймів, 14-дюймові литі алюмінієві диски з механічною обробкою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bombardier |
| Тип привода колес | 4х4 Lock |
| Объем двигателя | 900 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Коробка переключения передач | Вариатор |
| Мощность двигателя | 200 л. с. |
| Расположение цилиндров | V-образное |
| Страна производитель | Канада |
| Габаритные размеры | |
| Дорожный просвет | 380 мм |
| Длина | 335 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Высота | 170 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость топливного бака | 40 |
| Вес | 719 |
Информация для заказа
- Цена: 1 884 150 ₴

Отправка с 29 июня 2026
