21.150 (€)
ГРЯЗЮКА ЗНАЙШЛА СОБІ ДОСТОЙНОГО СУПЕРНИКА. ШИНИ ДЛЯ ЇЗДИ ПО ГРЯЗІ, V-ПОДІБНИЙ ДВИГУН ROTAX ЗІ ШНОРКЕЛЕМ І ЗАХИСТ ДНИЩА ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО ДНО ТЕПЕР НАБАГАТО ПРИВАБЛИВІШЕ НІЖ БУДЬ-КОЛИ.
- Лебідка з тяговим зусиллям 1588 кг
- Газові амортизатори
- 30-дюймові шини, 14-дюймові литі алюмінієві диски з бедлоками
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bombardier |
| Тип привода колес | 4х4 Lock |
| Объем двигателя | 1000 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Мощность двигателя | 92 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Расположение цилиндров | V-образное |
| Емкость топливного бака | 20 л |
| Страна производитель | Канада |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 218 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Высота | 124 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 120 950 ₴


