13.350 (€)
СПРАВЛЯЙТЕСЯ З НАЙСКЛАДНІШИМ З ЛЕГКІСТЮ. СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ (DPS) ПОКРАЩУЄ ЗРУЧНІСТЬ КЕРУВАННЯ І ВІДЧУТТЯ КЕРМА СКРІЗЬ: ВІД КРУТИХ ПОВОРОТІВ НА ПУХКОМУ ГРУНТІ ДО СКЛАДНИХ ТРАС.
- Двигун Rotax® ACE (покращена ефективність згоряння палива), одноциліндровий, з рідинним охолодженням
- Світлодіодні фари й хвостові ліхтарі
- Система динамічного рульового керування з трирежимним підсилювачем
- Самоблоковний передній диференціал Visco-Lok QE
- Повний захист днища
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bombardier |
| Тип привода колес | 4х4 Lock |
| Объем двигателя | 650 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Коробка переключения передач | Вариатор |
| Мощность двигателя | 50 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Расположение цилиндров | V-образное |
| Емкость топливного бака | 20 л |
| Страна производитель | Канада |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 239 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Высота | 122 мм |
| Вес | 405 кг |
Информация для заказа
- Цена: 707 550 ₴

Отправка с 30 июня 2026
