21.300 (€)
ПОВНІСТЮ УКОМПЛЕКТОВАНИЙ З САМОГО ПОЧАТКУ. ЧУДОВА ПРОХІДНІСТЬ, СТИЛЬ І УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ У ПОЄДНАННІ З ПОТУЖНИМ ДВИГУНОМ 1000R ROTAX. ПРОВОДЬТЕ ВИХІДНІ У ПОДОРОЖАХ УДВОХ І СПРАВЛЯЙТЕСЯ З БУДЬ-ЯКИМИ ТРУДНОЩАМИ НА ШЛЯХУ З ЛЕГКІСТЮ.
- Найкращі конструктивні особливості Outlander MAX XT
- Амортизатори FOX 1.5 PODIUM QS3
- Передній диференціал Visco-4Lok
- 2-кольорові сидіння водія й пасажира преміум-класу
- 27-дюймові шини, 14-дюймові литі алюмінієві диски
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bombardier |
| Тип привода колес | 4х4 Lock |
| Объем двигателя | 1000 куб. см |
| Коробка переключения передач | Вариатор |
| Мощность двигателя | 90 л. с. |
| Количество цилиндров | 2 |
| Расположение цилиндров | V-образное |
| Емкость топливного бака | 20 л |
| Страна производитель | Канада |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 239 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Высота | 135 мм |
| Вес | 401 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 128 900 ₴

Отправка с 30 июня 2026
