14.850(€)
НАЙДОСТУПНІШИЙ ГРЯЗЬОВИЙ КВАДРОЦИКЛ НА РИНКУ. СТВОРЕНИЙ НА ДОВГІ РОКИ Й РОЗРОБЛЕНИЙ, ЩОБ СТАВИТИ ГРЯЗІ СВОЇ УМОВИ! ДВИГУН/ВПУСКНИЙ І ВИПУСКНИЙ ОТВОРИ ВАРІАТОРА ЗІ ШНОРКЕЛЕМ, РАДІАТОР ВЕРХНЬОГО РОЗТАШУВАННЯ, ПЕРЕДНІЙ ДИФЕРЕНЦІАЛ VISCO-4LOK І ПОТУЖНІСТЬ ROTAX ДЛЯ НЕСТРИМНОГО РУХУ ВПЕРЕД!
- Двигун Rotax, об’єм 650 см.куб,, зі шноркелем, радіатор вищого розташування, муфта зчеплення pDrive
- Впускний і випускний отвори варіатора зі шноркелем
- Передній диференціал Visco-4Lok (кнопка)
- 28-дюймові шини XPS Swamp King, 14-дюймові алюмінієві диски
- Рукавичний ящик преміум-класу з тримачем для мобільного телефона і USB-портом
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bombardier |
| Тип привода колес | 4х4 Lock |
| Объем двигателя | 650 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Коробка переключения передач | Вариатор |
| Мощность двигателя | 50 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Расположение цилиндров | V-образное |
| Емкость топливного бака | 20 л |
| Страна производитель | Канада |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 229 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Высота | 123 мм |
| Вес | 398 кг |
Информация для заказа
- Цена: 787 050 ₴

Отправка с 30 июня 2026
